Super rodinný dům v Mutěnicích

21. 9. 2023

Rodinný dům ve vinařské lokalitě ihned k nastěhování.

Ahoj, vítám vás na mém blogu o nemovitostech a cestování. Dnes vám chci ukázat jednu z nejkrásnějších a nejzajímavějších nabídek, kterou jsem prodával. Jde o rodinný dům v Mutěnicích, který má vše, co si můžete přát. Pokud hledáte nový domov v klidné a malebné oblasti, kde se pěstuje nejlepší víno v České republice, pak je tohle přesně pro vás!

Dům je po rekonstrukci a nabízí dva byty a nebytový prostor, který můžete využít pro své podnikání nebo pronájem. Máte tedy možnost žít v jednom bytě a druhý pronajímat nebo používat jako hostinský pokoj pro vaše návštěvy. Nebo si můžete oba byty spojit do jednoho velkého a luxusního bydlení. A to není vše! Na půdě nad byty je ještě dost místa pro další rozšíření. Můžete si zde udělat třeba další ložnici, pracovnu nebo hernu pro děti.

Nebytový prostor je skvělá příležitost pro ty, kteří chtějí podnikat v oblasti krásy a wellness. Máte zde připravenou místnost s kolaudací, kde můžete provozovat například kosmetický salon, masážní studio, kadeřnictví nebo manikúru. Máte zde také samostatné WC a vchod ze dvorku, takže vaši zákazníci budou mít soukromí a pohodlí.

Ale teď k tomu nejlepšímu - zahradě! Ta je prostě nádherná! Máte zde bazén, pergolu, gril, udírnu a spoustu květin a stromů. Je to ideální místo pro odpočinek i zábavu. Můžete si zde užívat slunce, vody, dobrého jídla a pití. A co teprve víno! V domě jsou totiž sklepy, kde můžete skladovat a ochutnávat to nejlepší víno z okolních vinic. To je přece sen každého milovníka vína!

Dům je navíc velmi kvalitně postavený a vybavený. Má novou střechu, nové rozvody elektřiny a vody, plastová okna a dveře, izolaci podlah a celého domu. Vnitřní část budov ze dvora je zateplena, pro zbývající část domu je materiál již nakoupen. Na podlahách jsou dlažby nebo koberce. Vytápění je zajištěno novými klimatizačními jednotkami, možnost fotovoltaiky nebo tepelného čerpadla.

Dům se nachází v Mutěnicích, což je úžasná obec s bohatou historií a tradicí. Je to jedna z nejvýznamnějších vinařských obcí v České republice. Najdete zde spoustu památek, kulturních akcí, cyklostezek a turistických tras. Obec má také kompletní občanskou vybavenost - školu, školku, obchody, restaurace, lékaře atd. A pokud budete chtít vyrazit do většího města, tak máte na dosah Hodonín, Břeclav nebo Brno.

Tak co říkáte? Není to skvělá nabídka? Pokud vás tento dům zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Rád vám poskytnu více informací a domluvím prohlídku. Tento dům je opravdu jedinečný a stojí za to ho vidět na vlastní oči. Nevěříte? Podívejte se na fotky!

Kompletní informace zde: Dvojgenerační rodinný dům s prostory pro podnikání a zahradou (rmix.cz)

< Zpět na všechny články