N00018 | Multifunkční prostory se širokou možností využití

Hybešova, Brno-střed, Brno <

Rezervace

Moderně vytvořené multifunkční prostory v širším centru Brna, právě to může být nová adresa pro Vaši firmu. Hybešova 63 Brno. Možnost využití jako kanceláře, obchodní prostory nebo pro nabídku služeb.
2 hlavní, vzájemně propojené, místnosti s přímým vstupem z ulice, na které navazují prostory zázemí - kuchyňka, 2x sociální zařízení, technická místnost, malý sklad a samostatná místnost. Při kompletní rekonstrukci došlo k zachování původního rázu domu, přiznané cihly, klenby. To doplnily nové rozvody elektřiny a vody. Nová dlažba s podlahovým topením, datové rozvody v podlaze, led osvětlení. Nová plastová okna, vstupní dveře s rohožkou. Možno k pronájmu využít zastřešený dvorek pro posezení nebo jiné využití.
Prostory jsou ihned k dispozici, domluvte si prohlídku.
Dům se nachází ve slepé části ulice Hybešova, možnost využití parkování v modré zóně (60 minut zdarma) nebo na blízkém placeném parkovišti. Zastávka MHD Václavská v těsné blízkosti.
Plocha kanceláří 132 m2
Druh objektu cihlová
Stav objektu novostavba
Druh prostor Obchodní
Energetická náročnost budovy C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti budovy 132 kWh/m²
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 78/2013 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Libor Kulda

Telefon: +420 734 799 393
E-mail: info@liborkulda.eu

Kontaktní formulář